Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3773
Stary 21.08.2009, 15:58
KuLwIk napisał(a):Wyświetl post
Może faktycznie, teraz już nie jest do wyjęcia, mimo to świetny zawodnik. Taki Marcelo na ofensywnych pozycjach.

Co do kontraktu, to w Belgii tylko Standard i Anderlecht mają takie pieniądze, by dawać duże kontrakty. Więcej niż 300 tyś. euro nie zarabia, a lepszy od Łobo byłby na każdej płaszczyźnie, kilkakrotnie.
Takich piłkarzy trzeba wyciągać z macierzystych klubów. Ale nam pewnie nie przyszło do głowy rozpoznawanie wenezuelskiego rynku. W Ameryce Południowej dziwnie ograniczamy się do Brazylii, gdzie piłkarze są bardzo drodzy.
Ostatnio edytowane przez Arked : 21.08.2009 o godz. 17:58.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując