KuLwIk napisał(a):

Może faktycznie, teraz już nie jest do wyjęcia, mimo to świetny zawodnik. Taki Marcelo na ofensywnych pozycjach.
Co do kontraktu, to w Belgii tylko Standard i Anderlecht mają takie pieniądze, by dawać duże kontrakty. Więcej niż 300 tyś. euro nie zarabia, a lepszy od Łobo byłby na każdej płaszczyźnie, kilkakrotnie.
|
Takich piłkarzy trzeba wyciągać z macierzystych klubów. Ale nam pewnie nie przyszło do głowy rozpoznawanie wenezuelskiego rynku. W Ameryce Południowej dziwnie ograniczamy się do Brazylii, gdzie piłkarze są bardzo drodzy.