Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Fan Lecha
Member
Od: 03.2004
Skąd: Pyrlandia
Offline
#
3770
21.08.2009, 15:38
Nawet jakby jakimś cudem Wisła miała na niego kasę to myślisz, że on by się chciał przenieś do Polski. Wątpliwy to awans sportowy ;]
Fan Lecha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fan Lecha
Znajdź inne posty napisane przez Fan Lecha