Wyświetl pojedynczy post
Fan Lecha
Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pyrlandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3770
Stary 21.08.2009, 15:38
Nawet jakby jakimś cudem Wisła miała na niego kasę to myślisz, że on by się chciał przenieś do Polski. Wątpliwy to awans sportowy ;]
Odpowiedz cytując