Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3769
Stary 21.08.2009, 15:32
Arked napisał(a):Wyświetl post
On jest wart kilka milionów Euro. Poza tym nie oferujemy jeszcze kontraktów na poziomie Club Brugge więc nie jesteśmy żadną alternatywą dla graczy belgijskiego klubu.
Może faktycznie, teraz już nie jest do wyjęcia, mimo to świetny zawodnik. Taki Marcelo na ofensywnych pozycjach.

Co do kontraktu, to w Belgii tylko Standard i Anderlecht mają takie pieniądze, by dawać duże kontrakty. Więcej niż 300 tyś. euro nie zarabia, a lepszy od Łobo byłby na każdej płaszczyźnie, kilkakrotnie.
Odpowiedz cytując