Arked napisał(a):

|
On jest wart kilka milionów Euro. Poza tym nie oferujemy jeszcze kontraktów na poziomie Club Brugge więc nie jesteśmy żadną alternatywą dla graczy belgijskiego klubu.
|
Może faktycznie, teraz już nie jest do wyjęcia, mimo to świetny zawodnik. Taki Marcelo na ofensywnych pozycjach.
Co do kontraktu, to w Belgii tylko Standard i Anderlecht mają takie pieniądze, by dawać duże kontrakty. Więcej niż 300 tyś. euro nie zarabia, a lepszy od Łobo byłby na każdej płaszczyźnie, kilkakrotnie.