Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3766
Stary 21.08.2009, 15:18
Po wczorajszym meczu Lecha, wpadł mi w oko jeden zawodnik. Nominalnie prawo-skrzydłowy, często schodzący do środka i zamieniający się pozycjami. Ronald Vargas.

Gdyby ostatecznie sprzedano Brożka, część kasy mozna przeznaczyć na wspomianego przeze mnie Costly'ego [szkoda, że Akpala jest nie do wyjęcia przez Wisłę], a za resztę kupić tego przebojowego zawodnika. Brakuje takiego zawodnika. Nie jest nim ani Kirm, ani tym bardziej Łobodziński.

Co do chłopaka, można powiedzieć bajeczna technika. Dobrze się również zastawiał. Żaden z zawodników Lecha nie potrafił mu zabrać piłki, a Arboleda nie mógł go nawet przewrócić [!]. Koleś ma talent.
Ostatnio edytowane przez KuLwIk : 21.08.2009 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując