Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
vacs
Member
Od: 03.2009
Offline
#
2144
21.08.2009, 14:32
Bez Polskich kibiców w Słowenii
http://www.wykop.pl/ramka/226135/pzp...cialny-protest
vacs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vacs
Znajdź inne posty napisane przez vacs