Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10537
Stary 21.08.2009, 13:45
moonga napisał(a):Wyświetl post
Nie ma ktoś zdjęcia koszulki VME - Only God can judge me? Pamiętam, że były takie na allegro ale nie moge ich już znaleźć byłabym wdzięczna za podesłanie foto
Podbijam

mic napisał(a):
Skad odjezdzaja busy do Bochnii, jaka jest cena i ile jedzie mniej wiecej ?
I gdzie w Bochnii staja ?
Na pewno jakieś złapiesz na bieżanowskiej, chyba na alejach też, a koszt to myśle, że 5-7 zł nie więcej.
" Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary


Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"

Nauczmy sie Roty!
Odpowiedz cytując