moonga napisał(a):

Nie ma ktoś zdjęcia koszulki VME - Only God can judge me? Pamiętam, że były takie na allegro ale nie moge ich już znaleźć byłabym wdzięczna za podesłanie foto
|
Podbijam
mic napisał(a):
Skad odjezdzaja busy do Bochnii, jaka jest cena i ile jedzie mniej wiecej ?
I gdzie w Bochnii staja ?
|
Na pewno jakieś złapiesz na bieżanowskiej, chyba na alejach też, a koszt to myśle, że 5-7 zł nie więcej.