Jazon napisał(a):

|
Lech przede wszystkim stara się naśladować Wisłę, bo Wisła jest pierwszym profesjonalnie zarządzanym klubem w Polsce. Przy okazji uczą się na naszych błędach, np. po ostatnim sezonie nie doprowadzili do wyprzedaży swojego zespołu.
|
pisz częściej, potrzeba świeżości
