Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10535
Stary 21.08.2009, 12:35
mic napisał(a):Wyświetl post
Mistel: o wiezienie, zawiasy to raczej nie masz co sie bac, w 99,9999% takie sprawy koncza sie krzywna. Znajomy kumpla kiedys najebal jakiemus cwaniakowi ("w samo obronie") i ten go podal na psy, mial zlamana szczeke (zadrutowana) i cos tam jeszcze, to skonczylo sie na 3000 grzywny
Ale to nie jest samoobrona.

Dzięki wszystkim za info.

A te grzywny da się jakoś zamienić np. na roboty społeczne (ze względu na "trudną" sytuację materialną)?
Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód: Powód:
Ostatnio edytowane przez Mistel : 21.08.2009 o godz. 12:36.
Odpowiedz cytując