Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
10534
21.08.2009, 12:35
Mam taki problem z gg w telefonie. Dzisiaj kupiłem nowy telefon, LG KS360 i on ma wbudowane gg. Próbuje je zainstalować, ale przy 44% się wyłącza. możliwe że coś źle skofigurowałem? czy to błąd w telefonie?
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman