Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1248
Stary 21.08.2009, 11:59
heh, trzeba jednak przyznac, ze Lech jest bardzo dobrze zarzadzanym klubem jak na nasze warunki i staraja sie rozwijac na wszystkich mozliwych plaszczyznach czego o nas niestety nie mozna powiedziec.
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując