Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10531
Stary 21.08.2009, 11:58
Skad odjezdzaja busy do Bochnii, jaka jest cena i ile jedzie mniej wiecej ?
I gdzie w Bochnii staja ?

Mistel: o wiezienie, zawiasy to raczej nie masz co sie bac, w 99,9999% takie sprawy koncza sie krzywna. Znajomy kumpla kiedys najebal jakiemus cwaniakowi ("w samo obronie") i ten go podal na psy, mial zlamana szczeke (zadrutowana) i cos tam jeszcze, to skonczylo sie na 3000 grzywny. Mysle ze za luk brwiowy i rozwalony nos, to pewnie i tak umoza, albo dostaniesz jakies pare stowek
Ostatnio edytowane przez mic : 21.08.2009 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując