Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1746
Stary 21.08.2009, 11:22
Snoop1906 napisał(a):Wyświetl post
MEcz z Arka bedzie na eBramki.pl w jakości HD i w normalnej )
Ty widziales kiedys w zyciu jakosc HD ?!
Poza tym przestan spamowac z tym 'portalem'
Odpowiedz cytując