|
Pisałem kiedyś, powtórzę się - R E P R E Z E N T A N T - co to znaczy "reprezentować"? Odwrócę pytanie For_Funa i poproszę o definicję "Niepolaka". Istnieją w ogóle "niepolacy"?
I dla przypomnienia opowiastka o rodzinnej imprezie - kiedy For_Funowie wybierają się w odwiedziny do jakiejś innej zacnej familii to zamiast swojego nieokrzesanego synka biorą syna sąsiadów / kuzyna, bo oczytany, wzorowy uczeń i w ogóle..?
Widzę a nie grzmię :/
PS. Najciężej spojrzeć w lustro, nic się nie zmienia. Pudrujmy dalej łysinę Laty. Nasza piłka ma się świetnie.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce
|