Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15583
Stary 21.08.2009, 09:40
z Małym trzeba jak najszybciej podpisać kontrakt na prostych zasadach, jego zarobki będą wzrastały z każdym sezonem , wiele znaczy dla naszego zespołu ale nie da mu sie 300 tys rocznie jak zarabiaja najlepiej opłacani zawodnicy Wisly

zastanawiam sie kto przyjdzie w miejsce Brożka , bo chyba jego tranfer jest nieunikniony ; w polskiej lidze trudno szukać nastepców pozostaje więc szukać za granicą , mam tylko nadzieję że nie bedzie to zawodnik pokroju Beto
Odpowiedz cytując