Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15582
Stary 21.08.2009, 09:31
Małecki to dobry zawodnik ale nie aż tak aby interesowały się nim kluby pokroju lazio... Mały musi się jeszcze wiele nauczyć i ciągle doskonalić swoją gre... Jest młody i niech pogra w Wiśle przynajmniej jeszcze z dwa sezony... Tak pewnie będzie bo Patryk ma Wisełkę w sercu.
Odpowiedz cytując