|
Małecki to dobry zawodnik ale nie aż tak aby interesowały się nim kluby pokroju lazio... Mały musi się jeszcze wiele nauczyć i ciągle doskonalić swoją gre... Jest młody i niech pogra w Wiśle przynajmniej jeszcze z dwa sezony... Tak pewnie będzie bo Patryk ma Wisełkę w sercu.
|