BRTS39 napisał(a):

Ach, ta deflacja.
Kiedyś naszych piłkarzy dziennikarze wysyłali do Barcelony, Juventusu, któryś był chyba nawet na celowniku
Milanu. A teraz - Lazio? Smutne, jak nisko upada nasze dziennikarstwo sportowe.
Parafrazując pewien znany skecz: "A, jak dla "Wirtualnej Polski", to bez kozery powiem - do Realu Madryt!".