ciacho napisał(a):

|
No dotyczy. Szkoda, że nie uwzględniłeś tylko jednego malutkiego szczególiku, że Wisła miała tych prób więcej niż wszyscy pozostali Mistrzowie Polski razem wzięci..
|
Z czego wynika, że pozostałe ekipy naszej biednej ligi były jeszcze słabsze niż Wisła, więc nie ma się co cieszyć i wypominać.