Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15579
Stary 21.08.2009, 08:13
Ja wiem jedno, spasowało by się kupić jeszcze napastnika klasy Pawła Brożka, żeby był szybki, silny strzał, wysoki i dobrze grający głową. Wróci Garguła i wielka Wisła będzie nie do pokonania !!
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując