Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
15576
21.08.2009, 07:39
tak tylko że jak zacznie grać jeszcze lepiej to w każdej chwili może podpisać nowy kontrakt na innych warunkach czyli podniesienie płacy,i odstępnego
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1