Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
10519
20.08.2009, 23:03
Nie ma ktoś zdjęcia koszulki VME - Only God can judge me? Pamiętam, że były takie na allegro ale nie moge ich już znaleźć
byłabym wdzięczna za podesłanie foto
"
Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"
Nauczmy sie Roty!
moonga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moonga
Znajdź inne posty napisane przez moonga