Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
10517
20.08.2009, 22:38
Mistel
napisał(a):
nie dentysty
numer dentysty dla siostry
a drugie pytanie dla mnie.
1. Paka, gdy ten kogo pobiles poleci na policje i wniesie oskarzenie
2. Ewentualna dogrywka czyt. solowka z tym kogo pobiles
3. Bezlitosny w....... od kumpli tego kogo pobiles
Maasz 3 bramki, w sumie to w kazdej jest zonk
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez tomo : 20.08.2009 o godz. 22:41.
tomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomo
Znajdź inne posty napisane przez tomo