Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
Od: 03.2009
Offline
#
3150
20.08.2009, 22:26
Szczyt hipokryzji żeby po Levadii z Lecha DZIŚ kpić
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
kONwalia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kONwalia
Znajdź inne posty napisane przez kONwalia