Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Adj
Junior Member
Od: 02.2007
Skąd: Przemyśl
Offline
#
4090
20.08.2009, 22:18
Cały czas oglądając nowo powstająca trybune wydaje mi się ze miejsca dla vipów i niepełnosprawnych będą miały utrudnioną widoczność przez 1 stopień piętra odpowie mi ktoś na to pytanie
Adj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adj
Odwiedź stronę domową użytkownika Adj!
Znajdź inne posty napisane przez Adj