Wyświetl pojedynczy post
Adj
Junior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4090
Stary 20.08.2009, 22:18
Cały czas oglądając nowo powstająca trybune wydaje mi się ze miejsca dla vipów i niepełnosprawnych będą miały utrudnioną widoczność przez 1 stopień piętra odpowie mi ktoś na to pytanie
Odpowiedz cytując