Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3144
Stary 20.08.2009, 21:52
Lech znów fuks w 90 ale już się do tego przyzwyczaiłem...Niech pompują balonik jak w tamtym sezonie jak przegrają będą rozczarowani a my tymczasem możemy spokojnie skupić się na lidze.
Odpowiedz cytując