|
Dokładnie należy szybko podpisać długi kontrakt z Małym . Poza tym on to wypracował przez ostatnie pół roku i zasługuje na te pieniądze . Jego umiejetności poszły w właściwym kierunku . Choć przyznam się szczerze że rok temu w niego nie wierzyłem . Poza tym na dzień dzisiejszy zarabia nie adekwatnie co do zarobków innych . Oczywiste jest że nie będzie tutaj robił za frajera i jak nie podpiszą nowego dobrego kontraktu to odejdzie. W końcu piłkarzem nie jest się całe życie i nie będzie gość robił za frycowe , bedąc czołową postacią w drużynie. Takie są prawa rynku niestety i włodarze niech sobie to szybko skalkulują !!!
|