Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
JackDaniels
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski
Offline
#
3104
20.08.2009, 21:23
Niech sie ciesza ale niech mi nikt nie mowi ze nie maja farta
i potem zowu w lidze zadyszka...
a dopingu w ogole juz nie bylo tylko lalalala oleoleole po cichu... ale jak szczelili to na calego
JackDaniels
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JackDaniels
Znajdź inne posty napisane przez JackDaniels