Wyświetl pojedynczy post
Aimable
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3090
Stary 20.08.2009, 21:21
Dziwny mecz, obydwie drużyny jakby bez ambicji. Belgowie są o klasę lepsi technicznie ale grają jak dla mnie ze zyt dużą nonszalancją i bez zęba. Poza ty ich akcje są grożne tylko do 20 m, potem kicha, podobnie jak z wolnymi, które wykonują beznadziejnie. Martwi mnie to bo jedna przypadkowa bramka na wyjeździe i znów będziemy mieli ochy i achy na temat kuchenek.
No i jeszcze gorzej........
Powód: Gol k....
Ostatnio edytowane przez Aimable : 20.08.2009 o godz. 21:22.
OLE SUPER WISEŁKA, OLE SUPER WISEŁKA...
MARTINA - I BELIEVE YOU!!
Odpowiedz cytując