Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3087
Stary 20.08.2009, 21:08
łeeee, co Ci maja kazac im kibicowac hehe, sluchaj jakby tak naprawde spomyslec to te media sa ch.. warte i moga sobie mowic co chca, moga mowic ze Lech jest super, ze gra swietnie a wszystko zweryfikuje boisko, moga znowu robic ochy i achy a my robimy swoje, nie ogladamy sie na nikogo i cieszymy sie z 13 MP
Odpowiedz cytując