|
Mnie tylko obchodzi że sędzia nie chce oddać kuchenki a jutro będę czytał że jedyna nadzieja białych grała pikny futball na świtowym poziomie i trzeba im kibicować bo są super
P.S. NO ok ale czasem człowiek chce coś poczytać o innych rzeczach a tu... A co do tego że nikt nie mi nie kazał kibicować... Dzisiaj mi kazał Borek hehe
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 20.08.2009 o godz. 21:10.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|