Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3086
Stary 20.08.2009, 21:04
Mnie tylko obchodzi że sędzia nie chce oddać kuchenki a jutro będę czytał że jedyna nadzieja białych grała pikny futball na świtowym poziomie i trzeba im kibicować bo są super

P.S. NO ok ale czasem człowiek chce coś poczytać o innych rzeczach a tu... A co do tego że nikt nie mi nie kazał kibicować... Dzisiaj mi kazał Borek hehe
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 20.08.2009 o godz. 21:10.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując