Maciuś napisał(a):

|
Bruggia bije Lecha organizacją gry. Z Lechem trzeba grac ofensywnie i agresywnie jak Polonia niedawno. Przycisniete poznanskie panienki nic nie zdzialaja.
|
Ludzie popatrzcie czasem na siebie. Parafrazując: co nasze krakowskie panienki zdziałały w meczu z Levadią?