Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15573
Stary 20.08.2009, 20:29
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Za dużo za parę udanych meczy. Niech najpierw udowodni wartość,najlepiej w europucharach a potem woła o taką, a nwet większą podwyżkę. Połowa tego co woła na początek powinno wystarczyć.
Popatrz jakie są kontrakty w naszym klubie. 90 tys euro to najniższe kontrakty pierwszego składu. Mały już od prawie roku pokazuje równą formę, wygyzł w pewnym momencie ze składu Łobo, ostatnio potwierdza swój rozwój, jest perspektywiczny, coraz bardziej decyduje o obliczu naszej ofensywy. Dla mnie to jest conajmniej dziwne, ale patrząc na zarobki piłkarzy w naszym klubie Małemu taki kontrakt się po prostu należy i powinien go dostać od razu a nie się dopominać bo Wisła na nim jeszcze w przyszłości zarobi duże pieniądze. Przedłużenie kontraktu z Małeckim to powinna być formalność. Chytry dwa razy traci oby Wisła nie musiała się o tym przekonywać jak Mały nas opuści za półdarmo.
Powód: pomyłka ;)
Ostatnio edytowane przez Colin : 20.08.2009 o godz. 23:06.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując