yoda79 napisał(a):

|
Za dużo za parę udanych meczy. Niech najpierw udowodni wartość,najlepiej w europucharach a potem woła o taką, a nwet większą podwyżkę. Połowa tego co woła na początek powinno wystarczyć.
|
Popatrz jakie są kontrakty w naszym klubie. 90 tys euro to najniższe kontrakty pierwszego składu. Mały już od prawie roku pokazuje równą formę, wygyzł w pewnym momencie ze składu Łobo, ostatnio potwierdza swój rozwój, jest perspektywiczny, coraz bardziej decyduje o obliczu naszej ofensywy. Dla mnie to jest conajmniej dziwne, ale patrząc na zarobki piłkarzy w naszym klubie Małemu taki kontrakt się po prostu należy i powinien go dostać od razu a nie się dopominać bo Wisła na nim jeszcze w przyszłości zarobi duże pieniądze. Przedłużenie kontraktu z Małeckim to powinna być formalność. Chytry dwa razy traci oby Wisła nie musiała się o tym przekonywać jak Mały nas opuści za półdarmo.