Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10511
Stary 20.08.2009, 18:34
mic napisał(a):Wyświetl post
Da sie w Win7 ustawic na belce tak jak w XP/Viscie: pasek skrotow (chyba szybiego uruchamiania sie nazywal) a potem otwarte programy ?
Znalazlem

Pasek szybkiego uruchamiania w Windows 7

http://www.localize.fr.pl/forum/wind....html#post2230
Ostatnio edytowane przez mic : 20.08.2009 o godz. 18:38.
Odpowiedz cytując