mic napisał(a): 
|
Da sie w Win7 ustawic na belce tak jak w XP/Viscie: pasek skrotow (chyba szybiego uruchamiania sie nazywal) a potem otwarte programy ?
|
Znalazlem
Pasek szybkiego uruchamiania w Windows 7
http://www.localize.fr.pl/forum/wind....html#post2230
Ostatnio edytowane przez mic : 20.08.2009 o godz. 18:38.
|