Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15571
Stary 20.08.2009, 18:29
Gra dużo lepiej od tych co biorą podobne pieniądze jakich żąda. No, ale czy to coś nowego, że u nas lepiej się szanuje byle jakiego piłkarza kupionego od tego, który albo jest wychowankiem, albo w Wiśle od młodych lat (jak Patryk).
Odpowiedz cytując