pirat.z.karaibow napisał(a):

|
Po prostu jesteście internetowymi krzykaczami, tyle. Świata nie zmienicie, kibicować nie musicie.
|
Ty Polsce też nie musisz...
czemu kibicujesz
Polskiej Reprezentacji?
wybierz sobie jakąś z sukcesami i szansami na sukces, skoro nie ważne dla Ciebie, kto biega po boisku. 2,3, może 5 obcokrajowców...to weź sobie np Hiszpanie, tam nie ma żadnego Polaka...a zespól lepszy.