Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10504
Stary 20.08.2009, 15:51
jaką należy wpisać formułę w excelu aby z kolumny liczb wybrał te o maksymalnej wartości i je policzył?
to znaczy:
2
3
1
3
2
3
3
1
najwyższa wartość = 3
powtórzona 4 razy
Odpowiedz cytując