Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15564
Stary 20.08.2009, 15:50
Wierny, ale co chcesz od tej obrony teraz? W zasadzie to na środku mamy Marcelo, Głowę, Jopa, wszędobylskiego Diaza, Czekaja. Na prawej Alvareza, Singlara - na lewej Brożka i wszędobylskiego Diaza. Z lewej ktoś by się przydał ale raczej jakiś młody, może ktoś z ME - czy tam naprawdę nikt się nie nadaje do gry w piłkę?
Odpowiedz cytując