Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Z R22
Offline
#
15563
20.08.2009, 15:40
Trzeba przyznac ze troche wzmocnien by sie jeszcze przydalo. Ale nie tylko tak jak Skorża mowil na ataku ale obronie przede wszystkim!
wiernyTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiernyTS
Znajdź inne posty napisane przez wiernyTS