wislacki napisał(a):

Tyle, że w swoim poście nie wspomniałeś nic o "profesjonalnym" architekcie.
Nie pokarzę Ci żadnej wizki, bo widziałem ich już tyle, że nie widziałem sensu zapychać sobie pamięci komputera - liczne przeróbki, piękne stadiony z logo Wisły. To wszystko ładnie wygląda, ale z rzeczywistością niewiele ma wspólnego.
żartu nie zrozumiałem
|
Nie wspomniałem o architekcie bo sobie tak pomyślałem ze jak wrzucę linka do strony architekta to będzie to oczywiste.Cóż pomyliłem się

.
Konrad rozumiem ze banów miałoby nie być tylko wtedy jak każdy zgadzał się będzie z jedyną słuszną wizją najjaśniejszego architekta imć pana O., broń boże wytkać błędów już nie można, wyglądu komentowac też .No chyba że pozytywnie.
Powód (pewnie ktos zaraz powie): bo i tak to nic nie zmieni.
Więc tak tylko na koniec ode mnie.Prośba o zamkniecie tego tematu bo wyglada na to że tu mają byc tylko peany na cześć niepowtarzalnego i niezmiernie orginalnego stadionu szkicu pana O. oraz komentarze typu " O dwie nowe belki na C i o awarii koparki na A/B"