kONwalia napisał(a):

Pyrusy zerwały zgodę bez wyjaśnienia, nie można też tej decyzji skomentować na ich forum, istna komuna. Ogólnie rzecz biorąc jak przegląda się to ich forum to takie cholernie uporządkowane (tak po poznańsku), aż do przesady. Gdyby tu tak miał być, tak zasadniczo to połowa postów poszłaby aut .
|
Czasem szkoda, że tak nie jest ale ciężko z wami "wyrobić".

Tutaj narzeka się na wszystko i wszystkich.