Temat
:
[4 Kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 21 sierpnia godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
Od: 08.2009
Skąd: R22
Offline
#
44
20.08.2009, 12:53
Może i nigdy, ale mam nadzieje, że teraz tak będzie
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/
POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
napój
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do napój
Znajdź inne posty napisane przez napój