Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Deever
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: era vulgaris
Offline
#
2110
20.08.2009, 12:15
O ile mnie pamięć nie myli, jakiś czas temu w wywiadzie, bodajże dla PS, Obraniak zapytany o to, kto jego zdaniem był najwybitniejszym Polakiem w historii odpowiedział, że Jacek Bąk.
To tak w kwestii jego polskości.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Deever
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deever
Znajdź inne posty napisane przez Deever