Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10494
Stary 20.08.2009, 11:59
palczi napisał(a):Wyświetl post
a tam sa ze tak powiem ``jednorazowe`` po pralni do smieci czy mozna jeszcze ubrac 2 raz?
kupilem na tandecie,
mam go od roku, i nie widac zadnych oznak zużycia
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując