Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2631
Stary 20.08.2009, 10:48
Dla mnie co innego to sprawa gdy płynie w kimś polska krew, jak w Obraniaku - a Olisadebe czy Roger to już całkiem co innego.
Marcelo nie powiedział, że chce grać dla Polski.
Odpowiedz cytując