Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10487
Stary 20.08.2009, 08:51
Zola napisał(a):Wyświetl post
Dzieki wielkie a lepiej wysiasc na przystanku "Kryspinow" czy "Kryspinow Zalew" (NZ)? skad blizej? bo z tego co pamietam tam sie troche idzie na nogach... ?
Pakuj się do autobusu i zapytał kierowcę Wiedzą takie rzeczy.
Odpowiedz cytując