Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10485
Stary 20.08.2009, 08:22
Zola napisał(a):Wyświetl post
Dzieki wielkie a lepiej wysiasc na przystanku "Kryspinow" czy "Kryspinow Zalew" (NZ)? skad blizej? bo z tego co pamietam tam sie troche idzie na nogach... ?
Gdzie lepiej wysiąść nie wiem lecz poszukaj tu: http://www.mapakrakow.pl/
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując