|
Sądzać po skrótach jakie wrzucił Eustachy to szanse na wygrana z tym"slabym" Debreczynem byly jednak mniejsze jak sie wszyscy mogli spodziewac. Ci porzedstawiciele slabej ligi(hehe) graja fajna, tecniczna i szybka pilke. Poza tym zauwazylem ze w ich skladzie graja ludzie z Francji, Brazylii i doswiadczeni gracze chocby strzelec pierwszego gola, który przybył z Salzburga. A wiec jednak mozna sie wzmocnic i cos osiągnąć.
A ze Maccabii nie powtorzylo wyniku OL z Anderlechtem to az dziw bierze...Szans mieli az nadto.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 20.08.2009 o godz. 07:17.
|