konrad89 napisał(a):

|
Niestety, ale nie umiał dopasować się do realiów polskiej piłki.
|
i to mogło być zbawieniem, bo gdyby polski klub dopasował się do realiów zachodniej profesjonalnej piłki to dziś bylibyśmy gdzie indziej, a tak mamy dobrego jak na polskie realia Macieja Skorżę...