Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1112
Stary 19.08.2009, 23:59
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Panowie bez kitu ale aż mi się rzygać chce jak widzę jakie drużyna grają o LM a nas tam nie ma...Mam odruch wymiotny i chcę by ten koszmar jak najszybciej się skończył...niech ta edycja minie jak najszybciej...
W 2004 i 2008 mogliśmy narzekać na losowania, innym razem można było kląć na sędziego, jeszcze innym rywale grali po prostu najlepsze, co umieli. A tutaj, co najbardziej przykre, Wisła sama się skompromitowała.

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Plakac nie ma co tylko wyciagac wnioski i za rok sprobowac znowu.
Ja się obawiam, że przeżyjemy deja vu, większe czy mniejsze. I obym się mylił.

cpc88 napisał(a):Wyświetl post
Dajcie sobie na wstrzymanie, bylo minelo.. Za rok bedzie dobrze!
Problem w tym, że możemy tylko ślepo wierzyć.
Ja niestety widzę, że niewiele się zmieniło. Porażka z Levadią przeszła do historii. Trener i jego sztab zostali na stanowiskach, piłkarze grają zadowoleni, że mogą spokojnie ogrywać polską ligową przeciętność. Ot, sielanka.
Na ten moment w dalszym ciągu nie mam ani krzty zaufania do niektórych ludzi, od których będzie zależeć awans w przyszłorocznej edycji pucharów europejskich.

A Debrecen pewnie zagra w LM, bo na to sobie zasłużył. Jeśli nie Węgrzy, to w LM zagra Lewski Sofia, kolejna drużyna ze średnio-niskiej półki.
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Oni nie zlekcewazyli takiej potegi jak Levadia Tallin i tu jest klucz do tego ze za tydzien moga swietowac awans do Champions League.
Właśnie, wystarczyło nie lekceważyć...
Szkoda, że sprawa rozeszła się po kościach. A tak właściwie: to kto był winny temu blamażowi? Jest w ogóle ktoś taki?

Wybaczcie nieugięci forumowi optymiści, ale takie ponure (choć obiektywne) refleksje wróciły na skutek śledzenia wyników kolejnych rund eliminacji LM.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując