Temat: Premiership
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 19.08.2009, 23:29
Po dwóch kolejkach chcesz mówić kto będzie mistrzem? Czyli co, na 100% u nas tym Mistrzem będzie Wisła?
Proszę cię. Każdemu zdarzają się wpadki, a już tym bardziej z beniaminkami... ;] zresztą najlepszym dowodem w roku ubiegłym, zwłaszcza w pierwszej częsci sezonu że figla wielkiej czwórce spłatać można, było Hull City.
Odpowiedz cytując