Wyświetl pojedynczy post
Grzegorz z Sanoka
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Sanok-Wrocławska-Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 19.08.2009, 23:09
1. Telefon i chusteczki w lewej kieszeni, portfel klucze w prawej.
2. Mimo, że jestem leworęczny myszkę trzymam w prawej dłoni, podobnie jak nożyczki.
3. Kilkakrotnie sprawdzam czy zamknąłem drzwi.
4. Gdy czytam książkę muszę mieć ciszę na maxa, a kiedy czytam gazetkę lubię gdy gra radio
5. Po włączeniu kompa, zawsze najpierw odpalam GG.
6. Przed snem zawsze poprawiam pościel
7. Nie zasnę przy TV.
8. Gdy siedzę przy kompie zawszę muszę mieć coś do picia.
9. Nie jem masła.
10. Nie piję herbaty w lecie.
11. Gryzę długopis.
12. W szkole piszę tylko pomarańczowym Bic'iem
13. Nie lubię buraków

Sporo jeszcze tego, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć... pozdro
Armia Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując